Gyakorlati oktatással egybekötött darukezelő munkalehetőség

Gépkezelők jelentkezését várjuk

  • Mobil toronydarura
  • Autódarura
  • Autóra szerelt darura
  • valamint Toronydarura

(Győrújbarát)

  • Győrújbaráti cég keres gépkezelő kollégát elsősorban győri építőipari munkákhoz.
  • Megbízható, komoly szándékú jelentkező munkatársat keresünk.
  • Pályakezdők is jelentkezhetnek.
  • Munkába állás két héten belül.

Darukezelő-Gépkezelő álláslehetőség

Feladatok

  • Daruzási munkák/feladatok elvégzése építkezéseken
  • az autódaru szakszerű és biztonságos kezelése (Az emelt teher biztonságos felvétele, mozgatása és lerakása, együttműködésben az emelést irányító, daruirányító és kötöző szakemberekkel.)
  • Műszakonként elvégezhető karbantartások ellátása
  • Emelőgép napló, gépüzemnapló szakszerű és pontos vezetése, igazoltatása;
  • a daruk biztonságának napi ellenőrzése;
  • a gépeknél a kezelési és karbantartási utasítás betartása;
  • a kiadott írásos és szóbeli utasítások alapján szerelési tevékenység elvégzése;
  • kötöző eszközök felügyelete;
  • daru napló vezetése.

Elvárások:

  • darukezelői jogosítvány;
  • Gépkezelő végzettség (OKJ bizonyítvány / KAV jogosítvány)
  • Alapfokú iskolai végzettség,
  • Építőiparban megszokott munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, biztos munkahely, határozatlan idejű munkaszerződés;
  • stabil vállalati háttér;
  • változatos munka;
  • munkába járás támogatása;
  • Tanulási lehetőség, munkakörhöz kapcsolódó szakmai képzési lehetőségek
  • Változatos és kihívásokkal teli feladatok

Telefon: 0630-517-8124
Email: beszerzes@daruunio.hu

Rólunk:

Daru Unió Plusz Kft. egyszemélyes vállalkozásból vált 17 év alatt a régió egyik legjelentősebb piaci szereplőjévé az emeléstechnika területén. Egyetlen daruval indult – ma több mint 20 eszközzel: autódarukkal, mobil és fix telepítésű toronydarukkal, kosaras autóval, valamint több speciális szállítójárművel szolgálja ki partnereit. Folyamatosan bővülő gépparkkal és több évtizedes tapasztalattal rendelkező szakembereinek folyamatos oktatásával teszi lehetővé a mindennapok kihívásainak való megfelelést.

Az álláslehetőség érvényessége: Aktuális